ENTERIA - Projektowanie, tworzenie stron www, internetowych - Poznań

Wizja

Pokaż nam Twoją wizję i obserwuj jak zmienia się w rzeczywistość lub zainspiruj się naszą i pozwól nam ją zrealizować. Scalanie wizji jest jedną z naszych kluczowych umiejętności. Dzięki niej możemy tworzyć projekty, które pozytywnie zaskoczą zarówno Ciebie, jak i Twoich klientów.

Strategia

Nasze kampanie i projekty realizujemy w oparciu o dostarczoną strategię marketingową, chociaż nie zawsze tak się dzieje. Dlaczego? według aktualnych badań niemal połowa polskich firm w ogóle nie posiada strategii marketingowej*. Co ciekawe, koszt jej przygotowania jest dużo niższy, niż inwestycja w przypadkowe działania promocyjne. Jesteś ciekawy jak tworzymy strategię marki? Zajrzyj tutaj.

Materiały graficzne

Materiały graficzne potrzebne do realizacji projektu mogą być dostarczone przez Twoją firmę, przygotowane przez nas, a także pozyskane z zewnętrznych źródeł, takich jak banki zdjęć lub strony producentów. W okolicach Poznania organizujemy również profesjonalne sesje zdjęciowe.

Materiały tekstowe

Kiedy teksty reklamowe są dobre? Wtedy, gdy Twój klient po ich przeczytaniu myśli - "to może być rozwiązanie mojego problemu”. Ich pisanie nie jest łatwe - wymaga lekkiego pióra, bardzo dobrej znajomości potrzeb klienta, a także czasu na ich zredagowanie i zebranie na ich temat opinii innych.

Makieta

Makieta, zwana również mockup’em, pozwala przedstawić projekt w formie prostego szkicu. Jej celem jest sprawdzenie, czy projekt będzie realizowany zgodnie z zasadami UX (user experience) i web usability. Dzięki tym zasadom, użytkownicy łatwo odnajdą potrzebne informacje, a korzystanie z Twojej witryny dostarczy im pozytywnych emocji.

Projekt

Każdy z naszych projektów graficznych jest tworzony indywidualnie i przechodzi wieloetapowy proces akceptacji z Twojej strony. Po odebraniu uwag i sugestii, na bieżąco wprowadzamy potrzebne zmiany, aby Twoja firma była w 100% zadowolona z efektów naszej pracy. Zaakceptowanie przez Ciebie każdego etapu prac jest warunkiem rozliczenia i zamknięcia projektu.

Realizacja

Nasze projekty wdrażamy w dwóch obszarach - internet oraz druk. Przy wykonaniu serwisu internetowego zapewniamy własne serwery oraz pełne wsparcie programistyczne, zaś materiały reklamowe możemy wydrukować i wysłać bezpośrednio do siedziby Twojej firmy.

Promocja

Naszą specjalizacją jest marketing internetowy w wyszukiwarce Google. Korzystamy z dwóch głównych kanałów promocji - pozycjonowania i Google Adwords. Kampanie prowadzimy na skalę lokalną, krajową oraz międzynarodową. Dowiedz się więcej na podstronach pozycjonowanie i Google Adwords.

*dane z raportu "Strategie marketingowe 2014" przygotowanego przez Mind Progress Group we współpracy z Instytutem Badawczym IPC.

-->