ENTERIA - Projektowanie, tworzenie stron www, internetowych - Poznań

historia

Czy wiesz, że nasza agencja początkowo zajmowała się wyłącznie pozycjonowaniem? Od tego czasu znacząco się rozwinęliśmy i obecnie naszą wizytówką są nowoczesne strony internetowe. Mimo tego nadal bardzo dbamy o dział pozycjonowania i stale go rozwijamy.

doświadczenie

Niektórzy pytają nas, jakie znaczenie ma nasze 7 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu, jeśli algorytmy wyszukiwarek ciągle się zmieniają? Dla nas doświadczenie jest kluczowe - dzięki niemu potrafimy nie tylko osiągnąć najwyższe pozycje, ale również wiemy jak je utrzymać. W 2014 roku, zmiany algorytmów spowodowały znaczący spadek pozycji tylko u 4% naszych klientów.

STRATEGIA SEO

Przyznasz, że wysokie pozycje nie zawsze przekładają się na konkretne efekty? Równie istotna jest specyfika branży, jakość strony WWW i dobór słów kluczowych. Dlatego zanim zdecydujesz się na podjęcie stałej współpracy, sprawdzimy czy pozycjonowanie jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Jeśli tak, otrzymasz również od nas kilka wskazówek odnośnie strategii SEO.

AUDYT SEO

Jest wiele czynników, które uniemożliwiają osiągnięcie wysokich pozycji, mimo przeznaczania sporych nakładów na pozycjonowanie. Należą do nich: niewłaściwa budowa strony, błędnie przeprowadzona optymalizacja i filtry(kary) nałożone przez wyszukiwarkę. Audyt SEO służy zbadaniu tych czynników i określa, czy Twoja strona jest gotowa do pozycjonowania.

panel klienta

Po nawiązaniu współpracy udzielamy Ci dostępu do Panelu Klienta, który każdego dnia sprawdza pozycje Twojej strony internetowej na każdym słowie kluczowym. W panelu możesz również kontrolować koszty i sprawdzić wystawione faktury. Aby zobaczyć demo Panelu Klienta (login: demo, hasło: demo), kliknij tutaj.

przejrzysty model współpracy

Nie posiadamy zawiłych cenników, „darmowych” okresów promocyjnych, ani ukrytych opłat. Wiesz dokładnie za co płacisz. Dokładne koszty możesz na bieżąco śledzić w panelu klienta. Jeśli nie masz czasu na czytanie raportów, raz w miesiącu możemy do Ciebie zadzwonić i poinformować o tym, co zostało zrobione i jak wygląda aktualna sytuacja.

PRAWDZIWA ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy jedną z niewielu firm, które zgadzają się na zmianę pozycjonowanych fraz w trakcie trwania współpracy. Dzięki tej zasadzie, każdego miesiąca możemy udoskonalać proces pozycjonowania i zastępować niedochodowe frazy innymi, lepiej rokującymi. Dopasowujemy do Twoich potrzeb również inne aspekty współpracy, takie jak czas trwania umowy, limity budżetowe i sposób raportowania.

-->